DEĞİŞİM, İPTAL & İADE KOŞULLARI

 

DEĞİŞİM:

 

Değişim için göndereceğiniz ürünrünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde kargoya verilebilirsiniz. Değişimde tüm kargo ücretleri tarafınıza aittir. Kampanyalı ürünlerde değişim seçeneği bulunmamaktadır.

 


Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir, istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e-posta yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.


NOT: Değişim için göndermiş olduğunuz ürün/ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.


Değişim için göndereceğiniz ürün/ürünlerin, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.


Eksik ve hasarlı ürünlerde 48 saat içerisinde firmamıza bilgi verilmesi gerekir. Aksi durumda talebiniz karşılanmayacaktır.


Değişim tek seferlidir. Tek değişimden sonra değişim yapılamamakta olup iade işleminiz gerçekleştirilecektir.


Değişim Adresi: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Fatih Caddesi, Alaybeyi Sokak, No:26/A Güngören/İstanbul

E-posta: [email protected] 

Telefon: 08509559360

 


İADE:

 

İade için göndereceğiniz ürün/ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Kampanyalı ürünlerde iade seçeneği bulunmamaktadır.


İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.


Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0850 955 93 60 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.


İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri (hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak göndermeniz gerekmektedir.


İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerlidir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Sepette İndirim Kampanyası ile alınan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilir fakat kampanyalı ürün gönderilmediği takdirde iadeye gönderilen üründen indirimli ürünün kesintisi yapılarak kalan tutar iade edilir.


Değişim Adresi: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Fatih Caddesi, Alaybeyi Sokak, No:26/A Güngören/İstanbul

E-posta: [email protected] 

Telefon: 08509559360

 

Favorilerim